nádstavba na hrdlo

Máme plastovou jímku a potřebovali bychom zvednout o cca 30cm její hrdlo.Jaký materiál bude nejlepší?Jde mi o to,aby výpary z jímky neporušily tu nádstavbu.Třeba nerezový a nebo měděný plech?a nebo jiný materiál?

Odpovědi
anonym

Nabízí se řešení z plastu.Stejný materiál jako jímka.Jak by se spojil plast s mědí?

elektrikář

Mněď bude oxydovat. Buď použít nerezový plech dá se k hrdlu přišroubovat nebo u výrobce jímky nechat zhotovit plastový mezikroužek