AndreiRanger

Proč se mi neaktualizuje domovská stránka po zapnutí internetu?

Zdravím,
netuším, zda je to můj problém či problém serveru, ale když zapnu internet, naběhne mi domovská stránka (Seznam), ale neaktualizovaná – po refreshi vše OK, nabíhá mi obsah asi dva dny starý…
Nemáte někdo tušení, čím by to mohlo být? Používám FF

Odpovědi
Kepler

Mně se totéž dělo s webem centrum.cz. Musel jsem zapátrat v loňské historii jiné poradny, kde jsem byl předtím, protože jsem řešení zapomněl. Dostal jsem tuto radu: Zkus ctr+f5, popř. vymazat cache prohlížeče. Ta klávesová zkratka zabrala. Používám IE, ale snad to bude fungovat i na FF. Napiš, jestli pomohlo.