Avatar uživatele
Toruk

Nač ta hysterie anetadelo?

Než jsem stačil odpovědět na Tvé obvinění quentose, otázka byla zamčená… Quentos píše solidní odpovědi. Jeho otázky moc neznám, ale podle toho mála mi nepřijdou závadné (ve srovnání s jinými spíš naopak). Uváděl, že má 2 zaměstnání- překládá a učí (jestli souběžně to nevím). Za těchto okolností, myslím, že quentos nemá čas a asi ani zájem zabývat se takovými hloupostmi, jako obsluhovat více účtů jen kvůli bodům.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos před 5115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Proti Quentosovi nic nemám, ale přijde mi, že má celkem dost svých odpovědí označených jako zajímavých. Neobviňuji ho, a je možné, že má tak dobré otázky a odpovědi a mnoha uživatelům se to líbí a proto mu ty palce a hvězdičky dávají 🙂. Proti anetadele1 také rozhodně nejsem, protože ta jen svými slovy vyjádřila co cítí, co si myslí a nad čím dumá. Navíc to byla opravdu otázka, takže nevím, proč se to takto řeší. Kdyby to s Quentosem pravda nebyla, myslím, že by se mu anetadela1 omluvila 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Myslím si, že pro administrátora není problé, ba dokonce má i stále zobrazené, od koho hvězdičky u otázky přišly.

A pak pro něj nebude tak složíte zjistit, jestli to chodí ze stejných účtů, třeba jestli nemá Quentos nejakého fandu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anetadela1

toruk: já si profily uživatelů nečtu, leč dnes mě (nevím proč) napadlo se na quentose podívat. já jen byla fakt šokovaná tolika hvězdama u každý jeho otázky. Ty otázky vůbec nejsou závadný, ale podle mě ani tak zajímavý, aby jich měly tolik. Jsou zde zajímavější, ne?

před 5115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

Quentos je zřejmě oblíbený uživatel díky svým pohotovým a korektním odpovědím a zřejmě mu to takto druzí dávají najevo… Tak mu to přejte 🙂 *** admin by sice mohl zjistit, zda neproběhlo opakované hodnocení stejné otázky/odpovědi že stejné IP… ovšem důkaz by to nebyl- je možné že jeden PC užívá více uživatelů, třeba v domácnosti a jednoduše jej podporují. *** Nevím, kdo zamyká otázky- myslel jsem, že autor- ovšem tuto svoji jsem nezamkl.

před 5115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anetadela1

Ale já nejsem hysterická… mě to jen hrozně udivilo. Tebe ne? Neříkám, že jsou závadné, ale určitě to nejsou otázky tak strašně zajímavý, aby měly tolik hvězd…

před 5115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

Nejsi hysterická? Mě spojení slova „šokující“ a hned 3 vykřičníků připadá jako hysterie.

před 5115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

Nejsi hysterická? Mě spojení slova „šokující“ a hned 3 vykřičníků připadá jako hysterie.

před 5115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek