nabizimepraci.cz/

Jakého produktu se týká Tato nabídka práce? http://www.na­bizimepraci.cz/

Odpovědi
blesk26

Jejich popis je velmi matoucí a pouze vyvolávají, že můžete vydělat velké peníze. O konkrétní práci nepíšou ani slovo a vzhledem k tomu, že je musíte nejdříve kontaktovat, aby si vás mohli zpracovat a pak vám něco řekli a kvůli bodu:

  • vyžadujeme zaplacení licence (100.000 Kč) za exkluzivitu pro zvolený region. (Možná bezůročná půjčka se splátkami až z výdělku)

bych se bál, že jde pouze o nějaký podvod. Ale mohu se i mýlit :)