terry

Na posyp jídla mákem s cukrem, např.nudlí, mák melete nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě mletý, jinak ho cítíš mezi zuby a ani ta chuť neni ono

Další odpovědi
anonym

Kupuji již namletý mák s cukrem. Občas si ho jenom tak poleju máslem a jím ho samotný.

štamgast

Melu, rozhodně!

Monie

Vždy melu.

elektrikář

Malé množství máku melu v tříštivém kávomlýnku čerstvě namletý je nejlepší Mlýnek vyčistím hrstí cukru, ten se také rozdrtí na jemno.Použije oboje. Bezva je také rozdrtit vanilkový cukr.Na buchty je to mňam.