dgfdgf

Na který filmy nebo počítačový hry se letos a v následujících letech těšíte nebo je aspoň chcete vidět?

Odpovědi
orestez

Rád se podívám na americké filmy z 90 let. To ale až budu mít čas. Hru na PC bych zvolil MYST. Jednodušší v hardwarové náročnosti jsou herní epizody pro tablety a mobily s tématem river myst od izraelského vývojáře imagofx. Jeho smysl pro detailní zpracování prostoru na platformě #Unity přesahuje všechny snahy ostatních vývojářů mobilních her. Z dokumentárních filmů s tématikou vesmíru. Za nejlepší mám Gravity, Gravitace.

Zdroj: http://www.ima­gofx.com/