Na kterou další funkci doplňku „Lepší Odpovědi“ by se měl vývoj zaměřit?

Úvodem předesílám, že dotaz je určen pro aktivní uživatele doplňku, a děkuji, že to respektujete.

Odkazy ke stažení jsou pořád stejné, pro GoogleChrome zde https://douby­.cz/lepsiodpo­vedi/chrome/ a pro MozillaFirefox zde https://douby­.cz/lepsiodpo­vedi/firefox/

… a teď přímo k věci/anketě, kudy teď vývoj směrovat dál?

Odpovědi
Kepler

Podpora pro jednoduché formátování textu (tučný, kurzíva, odrážkový seznam)

Ještě bych byl pro podporu grafických smajlíků.

Edison

Podpora pro jednoduché formátování textu (tučný, kurzíva, odrážkový seznam)

Možnost uzamčení otázky pro odpovědi. Mnohdy účelnější než ji rovnou skrýt/smazat.
Možnost okomentovat odpověď nevidím jako dobrý nápad. To by se příliš snadno zvrhlo v chat.

Nandi

Možnost přikládat obrázky i k odpovědím či komentářům v diskusi

jirka F

Doplnit podporu pro grafické smajlíky

Ať je to tady takové veselejší.

anonym

Možnost okomentovat i odpověď

Mc Merkurion

Podpora pro jednoduché formátování textu (tučný, kurzíva, odrážkový seznam)

… víceméně bych bral vše, takže jsem zaškrtl totok …

Vojta24

Podpora pro jednoduché formátování textu (tučný, kurzíva, odrážkový seznam)

Tohle bych bral, vypadá to jako blbinka ale dá se tím pak třeba vypíchnout podstatná část odpovědi, nebo třeba názvy doporučených aplikací (obecně čehokoliv samozřejmě). Jak se to bude zobrazovat těm, kteří doplněk nepoužívají, uvidí text taky s pokročilejším formátováním ?

anonym

Možnost definitivně zablokovat a skrýt na svém monitoru veškerou jeho aktivitu na serveru libovolného uživatele

I ty palce.

Hufnágl

Možnost hodnocení odpovědí i palcem dolů

Anketa je Šalamounské rozhodnutí. Nejsem rozhodnutý pro jedinou možnost, ale dá se vybrat ze všech. Takže můj názor je, „smajlík“ vyjádří více než slovo. Souhlasím s možnosti aby se mohly vkládat fotografie i u odpovědi. Podpora pro
jednoduché formátování textu je zbytečná. Zbytečné by ale nebyly palce dolů, protože tady je spousta uživatelů, kteří odpoví jednoslovně a jejich odpověď je spíše „napadením/urá­žením/zesměšně­ním“ tázající ho se. A ještě bych zrušil v nahlašování příspěvku všechny možnosti a pouze ponechat jen „jiné“, ale pod podmínkou, že ohlašovatel musí napsat přesný důvod proč příspěvek nahlásil.A také bych uvítal, aby moderátoři opravovali a doplňovali nepochopitelné otázky a ne se jen zaměřovat na čárky, pomlčky, otazníky…

Malvína

Možnost okomentovat i odpověď

Asi takhle…

Palce záporné – Ne, myslím, že to není nutné. Jak zde padlo, byl by to pouze způsob “pomsty”. Kdo souhlasný palec dát nechce, nedá žádný. Hotovo.

Možnost okomentovat odpověď – Toto se mi velice zamlouvá. Diskuze je pro mě “zastrčená”, často přehlédnu, když na mě někdo reaguje.

Smajlíky – Taktéž vítám. Často jeden smajlík vyjádří dokonale, jak co myslíme. Je to takové, řekněme, přátelské.

Fotografie – Toto mi zde dost chybí. Nerada bych, aby to pak zde vypadalo jako v diskuzích na Facebooku, kde je to často zahlcené fotografiemi, nicméně spousta věcí se dá lépe pochopit právě z fotky než z písmenek.

Blok – Je to nedomyšlené. Nynější blokace spočívá jen v tom, že dotyčnému zamezíme v kontaktu s námi vnitřní poštou. V diskuzi nás však dále může napadat. Vlastní zkušenost.

Text – Za mě není úplně nutné. Nyní mi to přijde dostačující.

CTTON

Možnost okomentovat i odpověď

anonym

annas: máte pravdu možnost negativního hodnocení odpovědi skutečně může dát ventil pro osobní zášť. Na druhou stranu velmi populární zahraniční weby tuto možnost vždy mají i přesto, že ji zásadním způsobem limitují (maximálním počtem negativních, hlasů které lze denně dát jednomu uživateli, negativní hlasy také nemůžou dávat uživatelé, kteří sami nemají dosažený rank (tady zřejmě jen stříbrní a zlatí), některé weby vyžadují, aby negativní hlas byl i zdůvodněn – nestačí tedy jen klepnout na palec je třeba uvést proč, a co je na odpovědi fakticky nepřesné. Lze tak dodatečně přistupovat i k revizi negativních hlasů a přistoupit k selektivnímu odebírání této pravomoci a anulování negativních hlasů daného uživatele pokud této možnosti systematicky zneužívá) … při zavedení tohoto balíčku, by to mohlo fungovat a vyřešil by se tak častý problém kdy sugestivně či vtipně pojaté odpovědi naberou řadu pozitivních hodnocení, a tazatel se nikdy nedozví, že třeba ani nejsou fakticky správné, protože tu k tomu neexistuje žádný přímý nástroj s výjimkou obecné diskuse.

annas

geOrge,

vám jsou určena moje slova … Jenže Odpovědi jsou …

Někdy se stane, že se mezi dvěma příspěvky objeví další a reakce nedávají smysl.

annas

Jenže Odpovědi nejsou Odpověďmi, ale jsou spíš zábavnou či chatovací stránkou.

Myslím si, že adminovi záleží víc na kvantitě než kvalitě.

Po vysvětlení beru, ale nevěřím, že by to zde fungovalo.