Rokio

Na které dávky má nárok člověk, který je zdravý a nechce pracovat?

Nejlepší odpověď
Janovicak

Podívej se sem:
https://social­nisystem.pira­ti.cz/

Tam vyplníš formulář a během milisekund se ti zobrazí všechny dávky a příspěvky na které máš právo.

Další odpovědi
Drap

Z morálního hlediska na žádné, je to parazit.

Dochy

Nějaké info tady:
https://www.mpsv­.cz/cs/5
ale pokud jsem dobře koukal, tak se alespoň nějaká vlastní snaha předpokládá. Nicméně jako snaha možná stačí péče o děti a kvalita té péče je poměrně nehodnotitelná.

Lgee

Na žádné nebo asi tak 500 Kč měsíčně, ale urcite nemusí byt důvod ze někdo nepracuje a je zdraví jen to ze nechce pracovat, třeba by pracoval s radosti kdyby koupil bitcoiny.

elkon

Na žádné. Je to šmejd.

Kryšpín

Jak kde jinak je to v USA, jinak v Rusku a jinak v Česku

pusinka50

Zeptej se nějakého cikána, jak to dělaj, že jsou zdraví a přitom pracovat nemusí

zjentek

Drape, jenže z morál. hl. je parazit každý, kdo bohatne na práci druhých. Takže pokud kážu, musím pochopit CELOU morálku a né pouze tu část, která se LÍBÍ MI!