MichaelOffic

Na kolik vyjde vytvoření stránky, její registrace a poplatky?

Přemýšlel jsem, že bych spustil vlastní seznamku, protože všechny ty co tu jsou, fungují naprosto špatně. Na kolik vyjde veškerá práce na ni + registrace domény + měsíční/roční poplatek? Díky za odpověď.

Odpovědi
Lamalam

Kolik zaplatíš za registraci domény a hosting si můžeš najít třeba zde – http://www.hos­tingy.cz/
Kolik zaplatíš grafikovi, kodérovi a programátorovi je věcí dohody. Záleží to na tom, co vše si navymýšlíš a jak náročné to bude realizovat. Potom ještě počítej s vydáním za reklamu a marketing.