bersi

Na facebooku mám problém s přidáváním komentářů a likeů. Dokonce žádné komentáře a likey nevidím. Co s tím můžu dělat ?

Odpovědi
Krepy

Na Tvém místě bych zkusil pročistit PC od cookies apod. (například program CCleaner), nebo zkusit jiný prohlížeč a nebo napsat na facebookovou podporu.

zjentek

s těmi likey je to taky hodně drsné ..posledně tady slečna psala, že viděla ajfelofku nebo co a ten týpek, co psal, že má tejzr, tak ten taky nebyl špatný ..nevím, neporadím, nerozumím