Facebook mam problem

když si otevru facebook tak mi naskoci jen hlavni stranka a když se chci dostat na profil ne bo kamkoli jinam tak mi tam naskoci hotovo dole v levo co stim?

Nejlepší odpověď
quentos

mně FB funguje; tohle když se stane, pomůže refresh nebo F5 (případně několikrá za sebou)

Další odpovědi
anonym

FCB má přetížený servery.. prostě nezvládaji tolik uživatelů najednou.. nic se stim nedá dělat, odkud je neposílí.. jako alternativa.. můžete chodit na odlehčený FCB, který nejsou tak napraný.. málo lidí o nich ví, takže sou v pohodě.. Odlehčený v tom stylu, že třeba vám nepude chat, maji jednodušší vzhled.. Je to určený pro počítače, který nezvládaji normální FCB a nebo lidi co se nedostanou skrz facebook.com. Takže odkaz č.1 mobilní verze (na tu se dostanete vždy) http://m.face­book.com a odlehčená verze, kam se dostanete skoro vždycky: http://lite.fa­cebook.com.

DALŠÍ MOŽNOST: jak vám chodí maily s upozorněním, tak můžete odpovídat přímo na toho maila a ono to přijde jako komentář.. ale nevýhoda je, pokud je to delší konverzace, tak si musíte najít co psali, protože vždycky přijde jen poslední kmentář. Snad to nějak pomůže..