Na co si dávat pozor v obchodním řetězci ?!

Včera jsem nakupoval v jistém …landu a to v oddělení O-Z . Vložil jsem na digitální váhu cibuli,stiskl příslušný obrázek a objevila se celková hmotnost a cena. To bych nebyl já,abych to nezkusil na jiné váze a dobře jsem udělal.Ta první váha totiž ukazovala o 0,054 kg více než na té druhé. Vrátil jsem se k té první a zjistil,že i přesto,že váha byla čistá,tedy bez zatížení,ukazovala zmíněných 0,054 Kg. To mě namíchlo,zašel jsem na informace a žádal jsem aby přišla kompetentní osoba. Než přišla,mezím se na váze objevilo logo OS a provádělo opravu. Poté mi bylo poděkováno za upozornění na chybu v systému. Tak proto si dávejte pozor,zda je váha v nulových hodnotách. Já vážil jen cibuli za 6,9 za kg a přišel bych o nějakých 40 haléřů,ale pokud by táto váha vážila v neprospěch spotřebitelů.den,dva,tý­den…

Nejlepší odpověď
anonym

no vidíte.
a to ešte neviete, že keď tú cibuľu nespotrebujete do 3 dní, začne hniť.

Další odpovědi
Damiana

Hm, to je něco…
Připomnělo mi to jednu babiz… starší paní, která se na Pražačce dohadovala s prodavačkou kvůli špekáčkům. Vytrvale požadovala, aby lahůdkářka odstranila ten hliníkový spojováček, který nechce platit, když kupuje jen dva buřty. Což o to, lidé ve frontě se náramně pobavili a musím dodat, že tak asertivní prodavačku jsem nikdy v životě neviděla.