Jose1f

Na co je na číselníku u telefonu hvězdička (*) a křížek (#)?

Na číselníku u VoIP telefonu mám kromě kláves 0 – 9 také klávesy * a #. Jaká je jejich funkce?

Nejlepší odpověď
www

Tyto symboly jsou na všech mobilech.
Třeba ne samostatně, ale jsou. Funkce symbolů je rozličná podle činnosti, kterou právě uživatel provádí a typu mobilu (podržená * může znamenat třeba přechod na T9, malá či velká písmena při stisku, # pak vypnutí zvuků ap.)
Telefon od telefonu se však funkce může lišit.
Najdi si návod pro tvůj přístroj a najdeš potřebné.
Praxe

Další odpovědi
Thor841

Například u O2 zjištění stavu kreditu. Např. 104křížek, nebo verzi *křížek06křížek atd..........­.........

Michal Kole

Asi jako u normálního telefonu. Pooužívá se to, když se chcete přímo provolat nějakou pobočkovou ústřednou v nějaké firmě.

akcul

jak řekl thor841. asi nejvíce na zjišťování kreditu.