GamerzMoravy

Na číslo 906 06 13 nelze poslat sms

Mobil: Samsung Galaxy Young
Operátor: T-Mobile
Vždy když odešlu sms na toto číslo, je u ní napsáno odesílání a potom Nezdařilo se :( Číslo 906 06 13 je číslo na re-play.cz kvůli odpovědím na soutěže…SMS stojí 13 korun vč. DPH a stejně to nejde poslat :( poradíte? Není chyba v tom, že můj telefon bere jen úplná čísla např. 255 355 455?

Nejlepší odpověď
www

Je to ‚platba třetím stranám‘ a pravděpodobně ji máš stejně jako já blokovanou (já záměrně).
V mém SE si to ale mohu změnit, zkontroluj nastavení telefonu!
P.S: podle internetu je číslo funkční
Doplňuji:
Jinde jsou to premium sms a je potřeba je aktivovat. Někdy přímo v telefonu, jindy v samoobsluze operátora.
Více ti řekne operátor na zákaznické lince.

Další odpovědi
kobranek

No asi je. :D

marci1

Máte aktivaci posílání PREMIUM SMS ?