autacek

Na Čechy se valí vlna zdražování, elektřinou a plynem počínaje, povinnými odvody konče, a jak ve FR se nebouříme. Proč?

Přitom procentuální nárůst zatížení domácností bude mnohem větší. Co si o tom myslet? Bojíme se dnes víc rány obuškem a slzného plynu? Zkrotli jsme snad od sametové revoluce? A to vše se děje v době celoevropské ekonomické prosperity.

Nejlepší odpověď
dudu

Stačí se rozhlédnout po náměstích a nákupních centrech. Vypadá takto národ, který právě strádá? Česká republika se nyní nachází v nejšťastnějším období svojí novodobé historie. Dvě třetiny pracujících obdrží třináctý plat, penzisté si výrazně polepší po novém roce. atd. A mimochodem, rčení o holubičí povaze kohosi je velký omyl. Každý chovatel ti potvrdí, že holubi jsou nesnášenliví a kvůli miličkostem se často hašteřící stvoření.

Další odpovědi
xxx3

Copak, chtěl bys mít snad zapálený auťáček?

Drap

Třeba jen čekáme na někoho kdo to začne. Jsi na řadě.

Edison

Důvody vidím dva: 1. Si necháváme kálet na hlavu. A jedno od koho. 2. Neradi každý z nás je „ten první“. Raději prvenstvi necháváme druhým… co kdyby se to zvrtlo, žáno…

mosoj

Protože hodně Čechů si myslí, že ještě zbohatne. Bohužel je a bude to naopak.

Nicméně bych rád věděl skutečný důvod nepokojů ve Francii. Jsou tak rozežraní nebo opravdu chudí?

Kepler

Od EU máme nařízeno používat jen úsporné spotřebiče, třeba vysavače omezeného výkonu. Takže budeme vysávat tepich o to déle – geniální! Za drahé peníze si pořizujeme LED svítidla s osminou příkonu klasických žárovek, takže spotřeba elektřiny na osvětlení domácností i veřejných prostor jde rapidně dolů. Šmánkote, jak k tomu ti chudáci výrobci elektřiny přijdou? Vždyť přicházejí o zisky! Kdo jiný jim to může kompenzovat, než my prostí a bohatí Češi, Moravané a Slezané?? Že zaplatíme o mizerných pár tisíc ročně navíc? Nad tím můžeme mávnout rukou, nebuďme malicherní.

peterd108

Protože Češi mají holubičí povahu.