Redin56

Na Asus H110 (1151 v1) nový modifikovany bios přes programator, pro 1151 v2 procesory

Dobrý den. Umíte nahrávat na Asus H110 (1151 v1) nový modifikovany bios přes programator, aby mohl tam nastavit procesor 9400F Coffee Lake Refresh, pro socket 1151 v2?
Teď mam i3– 6100 skylake.

Je to těžko pro mně. Moc problém z ASUS základní deskou
https://forum­s.overclocker­s.ru/viewtopic­.php?f=1&t=602278

Odpovědi
Dochy

Napiš pořádně co a proč chceš. BIOSy se, pokud vím, už alespoň 20 let aktualizují přímo z OS, nebo alespoň jednoduchým programem na bootovacím médiu. Programátor obvykle není potřeba.