Maddala

Myslíte, že tepláky jsou vhodné oblečení pro dítě do školy (základní)?

Nejlepší odpověď
Barbora9

Za mě ne, ale dnešní mládež to nosí běžně a my máme zajeté, že tepláky se nosí na doma, popř. na sport či výlety…ale já jsem názoru, že do školy tepláky ne.

Další odpovědi
Adula.57

Absolutně ne(na tělocvik ano). Ani pro fotbalisty a na ročníku taky nezáleží. Do kolektivu by tím nezapadl a k tomu je to taková ta společenská slušnost se dobře obléknout.

gecco

Pokud jsou pohodlné, čisté, slušné… – proč ne?

Ale raději si předem přečti Školní řád – některé školy v něm dress code upravují.

briketka10

ne jen do tělocvičny a ty lepší sportovní značkový je jedno,
jaký, jestli Adidas, Reebok s proužkama či bez, nebo čistě
obyčejný prostě jen na běhání okolo baráku takový máme
skoro všichni 😁
někteří je nosí i do města protože je to IN, ale to se týká
starších dětí..

arygnoc

tepláky sú vhodné oblečenie do telocvične.
nie sú vhodné ani na nosenie doma a o nosení na verejnosti ani nehovorím.

nemám doma ani jedny tepláky (mno, necvičím) a pokiaľ viem, v celej domácnosti sa ani jedny tepláky nenachádzajú (odevy moje, drahej, detí, vnuka).

je to proste fuj – tepláky patria do telocvične, plavky na kúpalisko, pyžamo do spálne, …

;-Q

Šidlo

na telesnú/výlety a exkurzie na farmy to áno…prípadne, ak má škola ,,casual fridays" (všeličoho sú schopní učitelia chtiví modernej školy)

ak nie, nie…nás za to peckovali na zš aj osemročnom gymnáziu…a vkus a etiketu obliekania treba pestovať od malička…nie ako hnusné, zlé pravidlá, ale ako prejav civilizovanosti a odlíšenia od zvierat (deťom to najlepšie vysvelia špeciálne knihy o etikete pre deti)

ivzez

Ne.
Tapláky – ani ty „moderní“ – nejsou vhodné pro nikoho
a nikam, kde v nich může nositele někdo vidět …