nonnel

Myslíte, že na Zeměkouli žije živočich, který sem původně nepatřil?

Tím myslím, že byl návštěvníky z vesmíru přivezen a ponechán zde. Nemůžeme přeci tvrdit, že žádní mimozemšťané neexistuji.
Doplňuji:
Nemyslím tím bakterie nebo viry.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano člověk. Člověk není zemského původu!

Další odpovědi
badisko

hm mrkni se tady … http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=vetrelci+dav­noveku&oq=vetrel­ci+davnoveku&gs_l=y­outube.3..0l2­.26952.28542.0­.29801.18.7.0­.0.0.0.251.679­.0j3j1.4.0...0­.0...1ac.1.11­.youtube.xCyH­Gq1X_eg

bolak

Tak já se teda přiznám, jsem to já…

Sarrow

To co teď řeknu prosím neberte vážně :)

Asi takhle, co kdybych ti řekl, že SEM původně nepatří ani Země s přírodou nebo dokonce že tu galaxie nikdy tu neměla být?
To že něco musí někam patřit jen součást lidského myšlení které je přizpůsobeno životu na Zemi, nic víc nic míň.

Na Zemi klidně mohou žít „tvorové“, kteří našimi smysly nemusí být spatřeni ani pochopeni a mohli klidně přiletět z Marsu ;)

www

Nic takového není prozatím vědecky prokázáno.
Jsou ale teorie nejen o člověku, ale například o hlenkách ap.
Studium

LuK4S3k CZ

Ano my ve třídě máme podezření že jeden náš spolužák je z Marsu.

marci1

Myslím, že se to prozatím nepodařilo prokázat. Ale pořád doufám, že se to jednou stane.

zjentek

žije- já. Sarrow, ty máš tak široké spektrum chápání, že společnosti není společností povoleno brát tě vážně ..ale to víš taky, protože máš to spektrum ,)

kapka

Bolaku, chceme v tom případě tvoje foto 🙂

bolak

řekni -iv- ať ti pošle svoje, my vypadáme skoro stejně, až na ten knírek teda…

.

(to by se musela oholit)

kapka

jsem se chtěla zeptat, jestli máš knírek :-O a pak čtu ten dodatek níž 😁

gagaga

:))))

briketka10

bolaku,
:DD