Karys657

Myslíte že bych se dostala na střední uměleckou střední školou. Když mám 4 z matiky? V 8 třídě

Myslíte že bych se dostala se 4 z matiky na uměleckou střední školu?

Nejlepší odpověď
Kelt

No bratr podobnou školu dělal .Nejprve jsou nějaké talentové zkoušky a pak klasické přijímací zkoušky. Když budeš mít talent a zaujmeš, tak se nebudou dívat na to , že neumíš počítat. Ale nezáleží na tom, co si myslím já, který tě nezná, nevím, kam se hlásíš a jaké mají podmínky. Já vím, že bych se tam já nedostal a nemám ani zájem. Ale ve tvém zájmu je, se tam informovat přímo.

Další odpovědi
Drap

Pokud uděláš přijímací zkoušky, tak ano.