Mr.Jan

Myslíte si, že vysoká škola je zásadně důležitá?

Odpovědi
elkon

Jak pro koho, záleží na každém jaké má ambice a čeho chce dosáhnout.

Drap

Co to je „zásadně důležitá“? Pro některá povolání neni nutná ani střední škola, pro jiná je nezbytná VŠ. To si musíš zvážit sám, co chceš dělat a jak je škola důležitá pro tebe. VŠ neděláš jen pro budoucí povolání, ale i pro sebe.

_Bůh_

Pokud chcete být lékařem, advokátem, architektem, notářem, ekonomem… pak je nutně zásadně důležitá. Často se jedná o zákonnou podmínku k výkonu profese.
Nicméně pro řadu lidí to je zbytečnost, v Česku je řada lidí bez VŠ, která pracuje pro německé a rakouské firmy a pobírají měsíčně přes 100 000 Kč.

Takže záleží, čemu se chcete věnovat.
Vedle toho jsou lidé, kteří studují pro radost třeba 5 škol.

MonkeyKing

Ano, určitě!

df

Pokud jeden planuje po škole pro někoho pracovat, tak zasadně důležitá být může. Ale pokud se udělá sám pro sebe, tak zásadně důležitá není. Henry Ford taky neměl školy, za to měl lidi, kteří ty skoly měli. A to stačí