Ušel ventil

Myslíte si, že vězni zavření za znásilnění a vraždu se mají ve vězení špatně?

Myslíte si že vězni zavření za znásilnění a vraždu se mají ve vězení špatně ?
stačí zhlédnout toto video

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4zHlXPDwqmQ

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím - nejsem si jistý (á)

Chybí jiná odpověď. Co je to špatně a co je to dobře?. Jsou to vše subjektivní hodnocení, některým se to třeba líbí a budou tvrdit, že se mají dobře, jiným se to nelíbí

Další odpovědi
Anikitos

Ne

Záleží v jak, které věznici, ale řekl bych, že se špatně nemají.

Mají tam teplo, jídlo zdarma, televizi, vycházky, knížky a většinou posilovnu nebo alespoň pár činek – pro lidi bez domova je to jako odměna, za to když někoho zabijí… -_-

Petr Kelnar

Nevím - nejsem si jistý (á)

Kryšpín

Ano

Za vraždu dětí dostávají kapky od spoluvězňů

Jan Kunčar

Ano

Vrazi, zejména vrazi dětí, nejsou ve vězení příliš oblíbeni a ostatní vězni jim to dávají najevo.

Ušel ventil

Kryšpín , to víš jak ?
Stačí se podívat na to video a zjistíš že to co píšeš je blbost