Avatar uživatele
jirka F

Myslíte si, že je redukční dieta blbost?

Já myslím že jo že člověk by měl zhubnout normálně jíst co mu chutná ale mít k tomu pohyb

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Dane před 3184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Omezit sladkosti, živočišné tuky, sacharidy + rozumný pohyb. To je asi to nejlepší. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano, ale nejez všechno co
Ti chutná, to jen občas a
pohyb je moc důležitý.
Taky nejím 5× denně, ale
tlustá nejsem vepřovou
krkovičku si dávám jednou
za čas 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Dieta ti nepomůže, pouze úprava stravovacích návyků.
Příjem potravy úměrný energetickému výdeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Redukční dieta je vhodná, pokud trpíme obezitou nebo máme nějaké to kilo navíc a chceme zhubnout. Znamená změnu stravování a měla by vést k trvalé úpravě jídelníčku, který není u Čechů zrovna ideální 🙂.
Fakt, že naše stravovací návyky jsou špatné, dokazuje třeba přibývající počet osob trpících cukrovkou. Zatímco před deseti lety trpěl cukrovkou každý dvacátý Čech dnes je to už každý desátý. Na vině jsou především špatné stravovací návyky a nezdravý životní styl.
O pohybu se snad nemusím ani zmiňovat, protože ten by měl být samozřejmý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Jestli to máš od doktora tak ne. Tvůj doktor tomu bude rozumět líp, než ty 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každá dieta je blbost,záleží pouze a člověku co jí a jakým způsobem se vůbec stravuje,pohyb,spá­nek a mnoho dalších faktorů.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/er­jp

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Hej, jako můj chlap je tak trošku po covidu tlustík, tak jsem si říkala, že bych mu pořídila krabičkovou dietu, asi tu od KetoDiet. On o ní i sám mluvil. Kámoška takhle dala dolů asi 15 kg po porodu. Co myslíte? Není to blbé?

Avatar uživatele
KamilaN

Redukční dieta není blbost. Lidé jsou různí. Já měla problém s váhou ještě docela nedávno a s přibývajícím věkem to bylo jen horší. Mě teda pomohla jen keto dieta. Nechala jsem si sestavit dietní plán na míru, komunikace super, pomohli mi si vybrat i potom produkty. Doporučuji všem, kteří si nemyslí, že redukční dieta je nesmysl. https://www.ke­todiet.cz/stran­ky/dietni-plany/

Avatar uživatele
Cizecek.M

Počkej, ty říkáš, že ti pomohla jen ketodiet? Ty jsi zkoušela hubnout jak? To by mě docela zajímalo… nejen úspěchy, ale i neúspěchy… Abychom věděli, čeho se vyvarovat…

Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahojky, už je to nějaká doba… Chci se zeptat, jak jsi na tom ty? Rozhodla ses nakonec pro ten ketodiet? Jak jsi spokojená? Chutnala ti dieta? A pomohla?

Avatar uživatele
Betulka

Redukční dieta není blbost! Jsou případy, kdy je i zcela žádaná vzhledem k bezpečnosti, například před plánovaným operačním zákrokem. A mít vysokou nadváhu zvyšuje riziko některých chorob. Redukční diety jsou důležité a lidem, kterým se nedaří z nějakého důvodu zhubnout pomáhají. Dobré je k pohybu přidat i správný jídelníček. Já třeba hubla s KetoDiet, nedařilo se mi nic shodit, byla jsem v neustálém stresu a neměla čas si připravovat jídlo a pak to končilo špatně a váha šla nahoru. Takže ty jejich krabičky mi zachránily postavu, ale i zdraví. Zatím jsem nenašla lepší alternativu.

Avatar uživatele
Derrynka

Takže to máš teď jak? Jsi už po redukci? Kolik jsi díky té dietě shodila? A udržuješ si váhu?

Avatar uživatele
BarunkaKar

Já jsem právě ten případ, kdy se mi nedaří zhubnout. Zkouším kde co, pohybu mám dost, ale vždycky se mi to vrátí. Taky jsem docela dost v terénu a to je potom boj s vařením, jak píšeš. Na jejich web už jsem koukala, ale nějak nevím, jak to chutná a jestli ty porce nejsou malé? A jak ti chutnalo to sladké, prosím? Třeba tyčinky, jestli jsi teda zkoušela.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj Barunko, jak jsi na tom teď? Už sis tu dietu koupila?

Avatar uživatele
Betulka

Ahoj Baru, ty porce rozhodně nejsou malé a vždy mě zasytily. Mně opravdu chutnalo téměř všechno, ale výhodou je, že si to můžeš nastavit podle sebe a můžeš si jídlo i připravovat, pokud na to máš čas. Nejlepší by bylo kdybys jim napsala nebo tam zašla a nechala si udělat dietní plán na míru. https://www.ke­todiet.cz/stran­ky/dietni-plany/

Avatar uživatele
Vercule

Mně u nich třeba vyhovovalo, že třeba koktejly jsou ve velké doze, takže je na mě, kdy si přes den udělám koktejl. A nemusí to být hned ráno. Dají se ta jídla měnit během dne :)

Avatar uživatele
Honzin8

Já jsem nadšená hlavně z jejich e-shopu. Ty produkty, které nabízejí jsou skvělé při dalším LC stravování. Mně pomáhají moc. A co teda naprosto miluju, to jsou jejich proteinové tyčinky :)

Avatar uživatele
Derrynka

A ostatní jídla ti od ketodiet chutnala? Nebo jsi měla s něčím problém?

Avatar uživatele
Vercule

Tak musím poděkovat všem :) Moc jste mi pomohly. Já jsem se nakonec pustila do ketodiet a jsem ráda, že jsem do ní šla. Vyhovuje mi po všech stránkách. Jako musím se přiznat, že dopolední jídlo byl trochu boj, ale zvykla jsem si :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem teda teď taky docela zmatená… Já když držím dietu, tak je to kvůli tomu, že chci zhubnout, takže kvůli redukci :D

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj, no a ty držíš nebo jsi držela nějakou dietu? Jaké výsledky?

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, jak jsem už psala, já jsem si vybrala ketodiet a musím říct, že mi tato dieta vyhovovala maximálně. Je to dieta přesně pro mě, kila jdou dolů, což je opravdu motivující.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem se dala na dietu ketodiet. A musím říct, že ta mi vyhovuje, konečně něco, co mi opravdu pomáhá a díky čemu jdou kila opravdu dolů. Rychle, bez námahy a s jídly, která mi opravdu chutnají.

Avatar uživatele
Vercule

Já jak jsem psala, tak jsem zvolila ketodiet a musím říct, že jsem spokojená moc. Perfektně mi vyhovuje. Konečně něco, po čem jsem opravdu shodila na svou vysněnou váhu :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

A ty? Ty máš zkušenosti s nějakou dietou? Nemyslím jen pozitivní, ale třeba i negativní :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

To já bych ti mohla vyprávět :D já jsem zkusila tolik diet a nic mi nezabralo… A když už něco, že bych snad mohla zhubnout, tak stejně jojo jak blázen… Takže ono těch zaručených diet je celá řada, ale bacha…

Avatar uživatele
Honzin8

No, tak to je snad smysl diety? Nebo ne? :D Já myslela, že diety jsou od toho, abychom díky nim shodili, ne? :D

Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele a dotaz… Ty nějakou dietu držíš? Jaká se ti osvědčila?

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, já mám tu nejlepší zkušenost s proteinovou dietou. A držím ketodiet :) Ta se mi osvědčila maximálně :)

Avatar uživatele
Derrynka

Jaký program sis od nich vybrala? Už je to nějaký čas, co jsi tu psala… Jak si váhu držíš? Nenastal jojo?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, jaká program od ketodiet držíš a podle čeho jsi ho zvolila? :)

Avatar uživatele
Vercule

Prosím tě, a jakou ditu držíš? :) Já jsem jich zkoušela tolik, ale bohužel žádná mi nějak nepomohla :D

Avatar uživatele
Kajolka

Jak to jako myslíš? Však dieta je snad na redukci, ne? :D

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Ty máš zkušenosti s nějakou dietou? Konrétně? S jakou a jak jsi spokojena s ní?

Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, já mám zkušenost s dietou ketodiet a musím teda říct, že je to naprosto skvělá dieta, která opravdu funguje. Když jsem po týdnu viděla první změny, tak mě to neskutečně nakoplo. A to je podle mě u diety prostě důležité.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, mohu se tě zeptat, kolik kilo máš už dole? :) A z jaké váhy jsi šla? A ty jsi už po dietě? Jak se ti nová váha udržuje? Já jsem si říkala, že by to byla skvělá cesta k celoživotní LC stravě :)

Nový příspěvek