Zvědavý

Zelená káva

Mám věřit tomu co o ní říkají a píšou nebo je to blbost ??

Nejlepší odpověď
annas

Snad na vaši otázku napoví článek v odkazu a komentáře k němu – zkušenosti těch, kteří zelenou kávu vyzkoušeli.

Zelená káva versus hubnutí

Kvůli čemu vznikají spory ohledně účinnosti zelené kávy, pokud bylo dokázáno, že má tolik pozitivních vlastností? Jedná se hlavně o její „zázračné“ hubnoucí vlastnosti, které prý mají nahradit náročné metody v boji proti obezitě.

Nicméně zelená káva je pouze doplňkem stravy a nemůže nahradit dietu ani fyzickou aktivitu, ale podporuje a zvýrazňuje výsledky hubnutí. Stojí za to tuto pomoc využít i když nemá tak intenzivní aroma jako tradiční káva, může také zastoupit pití zeleného čaje.

http://www.vse­ohubnuti.com/

Další odpovědi
cochee

Nevěř nikomu. Pravda je tam někde venku.