Rokio

Myslíte si, že pro stalkery je ideální terapií intenzivní psychoterapie?

Tak na psychiatra, natož na psychofarmaka to určitě není. Stalkerům bych dal maximálně zákaz přibližovat se k oběti nebo podmínečné odsouzení a nařízenou léčbu u psychologa. Do vězení bych stalkery neposílal.

zdroj obrázku: profairplay.cz

Odpovědi
Vojta24

No jasně, zase to opakující se téma, rokio my chápeme že potřebuješ jednou za týden dotazem obhájit stalkery, že vlastně nedelají nic špatného a tak … protože nejspíš sám takový jsi a měl si s tím v životě četné problémy. Nejspíš tě pořádně deprimuje kdykoliv si tě na sociální sítí někdo zablokuje pro nezvladatelnou otravnost a pak jdeš krvelačně po něm i jeho rodině (dopisy z útržků ve schránce, telefonní hovory ve kterých se nikdo neozývá a je slyšet jen dýchání) mám pravdu ? Jediný důvod proč jsi tu, že je ten, že si tě TADY nikdo zablokovat nemůže, přesto, že by to nejspší udělali rádi úplně všechni po těch tvých nekonečných duchaprostých exhibicích.