lensen

Myslíte si,že porod nějaké Ornely Štikové,jak tvrdí bulvární média,se považuje za událost roku?vyjádříte se?

Doplňuji:
Pro Alesh,prý to je největší česká celebrita 😁 ostatní otázky budou následovat…

Nejlepší odpověď
anonym

Bulvár mne nechává naprosto klidnou a celebrity mám doslova „na háku“.
Událostí roku je, že jsme letos měli možnost poprvé volit prezidenta přímou volbou a další událostí roku je, že papež odstoupil ze svého úřadu, který je jinak brán za doživotní.
Kam mezi to zapadá nějaká těhotná mamina, to by mi musel někdo vysvětlovat hodně dlouho. Je ale vidět, že bulvár to má dobře zmáknuto, když se taková kravina probírá i na Odpovědích.cz.

Další odpovědi
iceT

Pro žrouty bulváru to jistě událost roku je,pro mě teda ne.Dokavaď neotěhotněla s Koktou nebo s kým a nezačala se mu cpát o manželství,tak o ní nikdo nevěděl,že nějaká Ornella existuje.

Alesh

Kdo je Ornela Štiková?