Josef 2000

Myslíte si že Miloš Zeman je dobrý prezident?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zjentek

NE

..hele, neprovokuj :o

Další odpovědi
MonkeyKing

Je nejlepší

Doplňuji:
Nevim proč ne – chlastá, hulí jako typický Čech, takže nechápu co komu vadí – co jste si zvolili, to máte

mojitek

ANO

Rozhodně dobrým presidentem je.Má svoje chyby jako my ostatní.Nemaskuje to ,dokáže si ze sebe udělat srandu,je svůj a hlavně patří mezi nejinteligentnější politiky. Rozhodně nevím o ničem proč by nebyl dobrý jako hlava státu a kde by ve funkci nějak zásadně chyboval.

Beer4Real

Je nejlepší

Lepší tu nebyl a zřejmě ani nikdy nebude.

OndrisekCZ

Je nejhorší

mosoj

ANO

Děkuji Havlovi, že přinesl svobodnou censuru , laskyplny fasismus a otrocky kapitalismus.Děkuji Havlovi, že jako jiní, nemohu kdykoli a kamkoli cestovat, protože na to nemám.Děkuji Havlovi, že jako loutka státu rozdával svá „moudra a vize“venku a doma nepřekážel mocným v plundrování republiky, vstupu do NATO a EU. Děkuji Havlovi, že se podílel na rozbití Československa. Toto zneuctění díla a odkazu pana Masaryka a desetitisíců padlých podílejících se na vzniku svobodnéhosamos­tatného státu, dneska, nejen vládnoucí horda, ještě z hrdostí vyzdvihuje jako Havlův přínos pro stát. Děkuji Havlovi, že spolu z Dybou, Klauzem a jinými, za pakatel nechal rozprodat 70% státního a národního majetku cizákům. (ČKD, Škoda, Pilsner Urqell, Bižuterie, Českénmsklo, Tatra, Zbrojní průmysl, Mattoni, Porcelán atd.) Děkuji Havlovi, že pro jeho „světonázor a politický rozhled“ náš stát přišel o 80% světových trhů a odbytišť našich výrobků, (Asie, Afrika, Jižní Amerika, Rusko atd.)

zzzzz

NE

jáára

NE

Zvědavý

NE

Nazdar Bazar

ANO

Bez zemanovcu u moci je to dobrý prezident. Určitě si nemyslím že by Schwarcenberg rozpustil tu zlodějskou vládu co tady byla. Někdy navíc nadhodí dobrý bonmot. Ale že by to byl zas nějáký extra prezident tak to ne.
Doplňuji:
mosoj: Je legrační, jak lidé dávají prezidentům auru všemocnosti. Pak je jednoduché a zároveň dost naivní obvinit ze všeho Havla, Klause, Zemana, Jakeše… Za první republiky útočili podobně komunisté a čeští nacisté (neplést s německými) na T.G.Masaryka, který je v tomto příspěvku označován za vzor všech kvalit. Lidé prostě potřebují mít anděly a ďábly, jak se jim to hodí.

dědapetr

ANO

Doplňuji:
Z těch kandidátů se lepší vybrat nedal.

msi

NE

ahold

ANO

anonym

NE

Doplňuji:
škoda písmenek

Stařík

Je nejlepší

Pepa25

NE

lota

NE

Někdy se za něho i stydím: http://magazin­.aktualne.cz/o­brazem/popular­ni-videa-s-milosem-zemanem/r~458c28­68a83811e3a4150025900fe­a04/