kurec

Myslíte si, že lekce češtiny pro cizince pouze v češtině je dobrý nápad?

Myslíte si, že by neměli s tímto přístupem problém?

Odpovědi
Drap

Jak pro koho, pro někoho dobrý ,pro jiného ne. Spousta lidí se naučí poměrně rychle jazyk v cizojazyčném prostředí, zvláště když nemá možnost mluvit s někým svým původním jazykem.

Pepa25

Výuka cizích jazyků z učebnice, která je kompletně v cizím jazyce je dneska běžná, a to i pro začátečníky. Osobně znám perfektní učebnici němčiny pro začátečníky plně v němčině. Pro úplné začátečníky je ale dobrý lektor, který upraví výslovnost a v případě potřeby něco vysvětlí i v jném jazyce, který student zná. Ale nutné to není.

jsemjá

Nemohou se něco naučit, když tomu nerozumí. Pak by říkali blbosti.

anonym

Pokud uměj česky, tak asi problém nebude.

Nela56

Pokud už umí základy, tak asi ano, stejně jako my se nejvíce dokážeme naučit cizí jazyk tam, kde ho budeme nuceni používat. Pokud ale češtinu vůbec neumí, je to hloupost..