Lukáš Rusek

Myslíte si, že kluk může holce ublížit, když si ona začne?

Já bych řekl že jo kdyby mi třeba dala pěstí

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne.

Lukáši,

správný kluk neublíží nikdy nikomu.
(A je jedno, kdo začal.)

Další odpovědi
da ny

Ne.

NIKDY a NIKOMU,
jen v přiměřené sebeobraně, v ohrožení života..
Rvačky jsou k ničemu, ten kdo ublíží holce je zbabělec ;)

iceT

Mám jinou odpověď.

Říká se, že ženu ani květinou neuhodíš, natož pěstí, i kdyby si stokrát začala. Jako muž či kluk můžeš ženu či holku zpacifikovat jiným způsobem, například jí znehybnit ruce, aby na tebe pěstmi nemohla, a počkat až vychladne.

led

Mám jinou odpověď.

Obrana by mala byť primeraná útoku, bez ohľadu na pohlavie a vek bojujúcich strán.
To znamená právo ublížiť útočníkovi v prípade, že to je pri obrane nevyhnutné.
Pozor, zranenie útočníka nesmie byť neprimerané útoku a ohrozeniu. To znamená, pri facke nesmiete zlomiť útočníkovi ruku.

tucnakscot

Mám jinou odpověď.

Ublizit, ci ne? To je slozita otazka. Ja osobne, i kdyby si zena zacla s necim na me, tak bych nejspise ji neuhodil, ALE taky bych si to rozhodne nenechal libit, protoze nejsem typ cloveka, ktery by si laicky receno nechal srat na hlavu. Pravdepodobne bych ji okrikl, pokud by mne opravdu nastvala.

Dismas

Ne.

„Já však vám pravím, abyste se zlým nejednali jako on s vámi; ale kdo tě uhodí do pravé tváře, nastav mu i druhou;“ (Mt 5:39)

anonym

Mám jinou odpověď.

chytrá holka si to nejdříve rozmyslí, jestli to má cenu a správná holka s tím počítá, že se jí to může vrátit.

Lgee

Mám jinou odpověď.

Adula.57

Ne.

Lukáš Ondriš

Ano.

lota

Ne.

Sakra, rozhodně ne.

Poklička

Ne.

Lukáš Rusek

da ny: neni zbabělec člověk se musí bránit když mu dá pěstí třeba i holka klukovi tak se má nechat dávat pořád pěstí? já bych neřek má buď zařvat a nebo jí dát aspoň facku a né že je kluk zbabělec když holce dá aspoň facku hlavně když holka ublíží klukovi tak je to všechno dobře!

kapka

Copak, poprali jste se se ségrou o Jojo kyselé žížalky? :D