Rokio

Myslíte si, že by se měla zakázat zoofilie a její projevy?

Zoofilie v našem státě není trestná, a to ani její praktikování. Povolené je koukání na zoofilní erotiku a i držení zoofilní pornografie naše zákony nezakazují.

Pro srovnání držení pedofilní pornografie je trestné a takový pedofil může skončit i ve vězení. Držení zoofilních pornofotek je OK.

Já osobně jsem proti takovému zákazu a podle mě to není na závadu, pokud zvířeti není prokazatelně ubližováno.

Moje myšlení je tak v souladu s českými zákony. Tato otázka neporušuje platné zákony ČR.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kepler

ne

Vždyť to nikomu neškodí, akorát je to zvrhlé. Pomyslel jsi na nešťastné bače, kteří jsou tak dlouho v horách jen se svými ovečkami?

ElonMusk

jiná odpověď

Úplně nevím, jak lze prokázat, že zvířeti není ubližováno. Stejně tak by se dalo říct, že sex s dítětem není na závadu, pokud dítěti není prokazatelně ubližováno.