annas

My zíráme, vy zíráte, Vizír. Vzpomenete si prosím na některá další přirovnání nebo reklamní slogany?

Víte, co byl Vizír?

Je to pro mou sousedku do školy – chodí na dálkové studium.
Doplňuji:
Děkuji. Mnohé starší slogany jsem si oživila.

Nejlepší odpověď
kropitko

„ČÍM J E BÍLÁ BĚLEJŠÍ, TÍM JE PRÁDLO ČISTĚJŠÍ!“ – LANZA BÍLÁ

Musela jsem hledat, aby znění bylo správně,,,
V odkazu jsou i další slogany,,
http://youngte­acherblogs.blog­spot.com/2009/08­/jak-jsem-objevil-zamiloval-si-hantec.html

Další odpovědi
vagra

Vizír byl prací prášek.
Sam,pere sám !

hanulka11

óóó ,Lanza bílá
mr proper čistí čistě vy se sami divíte

BEAES

ÚÚÚžasné, ještě nikdy jsem neviděla takové barvy.....tak nějak to bylo v reklamě na prací prášek, ale už nevím jaký.

anonym

Nejsem tak bohatá,abych si mohla kupovat levné věci.To si pamatuji,ale už nevím na co to bylo?Něco na mytí nádobí?FAIRY Ultra?

Miroslavst

Persil a špína je pryč.

http://nd04.jxs­.cz/292/851/fdddb5721f_7­0103896_o2.jpg

panenka

Hanulko u mr Proper to je takto
mistr proper čistí čistí že se sami vydíte.

Gabe

Silan silanizuje

annas

Miroslave, kam Vy na ty obrázky chodíte?

Miroslavst

nápad, slovní spojení a google.

BEAES

Také to kolovalo v e-mailech, alespoň mně to bylo jednou doručeno, není to tak dávno.