vravla

Můžu vymazat staré aktualizace?

Mám VISTU. Od doby co jsem si pořídila počítač (3 roky)je seznam řádně dlouhý.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud myslíte aktualizace systému,tak určitě ne !!!!!!Pokud myslíte zálohy aktualizací při čištění HDD PC ,tak to lze,ale je dobré mít aspoň jeden bod obnovení,nejlépe po té poslední aktualizaci.
Určitě jde zakázat objevování instalace akktualizací,aby Vás zbytečně nedráždily.Ak­tualizace tam nejsou jen tak pro legraci,ale aby systém dobře chodil.

Další odpovědi
anonym

instalační/de­instalační soubory aktualizací které na disku zabírají místo vymazat můžete, jsou po instalaci uz zbytecne a tim ze je odeberete prijdete pouze o moznost aktualizace odinstalovat, nic vic … dokáže to za vás udělat například program CCleaner

postup
1/ spustit ccleaner – http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/
2/ [Čistič]
3/ v seznamu zaškrtnout „Hotfix Uninstallers“
4/ tlačítko vpravo dole [[Spustit Cleaner]]

pokud predtim vytvorite bod obnoveni pak zadne misto samozrejme neusetrite, zustanou tam jen se presunou jinam 🙂

9 řemesel

Velice vřele NEDOPORUČUJI !!