CoreCZ

Staré soubory

Ahoj po reinstalaci Windows 7 jsem zjistil že tam jsou pořád moje soubory. Ale já chci aby ten pc byl úplně čistý a znovu reinstalovat se mi to nechce… a tak se ptám jestli neexistuje nějaký program, který ho úplně vyčistí a zbyde tam jen čistý Windows 7.
 Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Neexistuje program který jej ÚPLNĚ vyčistí. Jedině vrazit znova cd a naformátovat oddíl a nainstalovat znova Win7

Další odpovědi
Bedy

Ne, žádnýtakový program neexistuje.
Bude nutné naformátovat disk (nebo pokud disk máte rozdělené na oddíly, tak ten systémový smazat a vytvořit nový, ten naformátovat).

Po instalaci nezapomeňte nainstalovat všechny dusud vydané aktualizace pro Windows 7, zejména aktualizaci Service Pack (není-li už nainstalovaná v instalačním disku) a Internet Explorer 10 (ikdyž IE nepoužíváte, přesto novou verzi nainstalujte – jeho jádro používá řada aplikací i samotný Windows, například i plocha).

A taky nezapomeňte nainstalovat nějaký solidní antivir, třeba Microsoft Security Essentials.