Znk

Můžu u iMacu použít jinou myš než od Applu?

Rozbila se mi myš a jde mi o to, jestli tam bude fungovat klasická myš přes USB.

Odpovědi
Muffz

Ano, můžeš použít jinou myš. U klasických problém není snad nikdy, někdy je problém u speciálních herních, ale i ty už mají slušně ošéfované drivery.

anonym

doby kdy iMacy uvnitř představovali velmi odlišnou hw platformu jsou dávno pryč, dnes je to klasické PC s jiným operačním systémem. Takže ano můžeš použít jakoukoliv jinou myš pro USB port. Totéž platí o Linuxu na PC, bez potíží zvládne jakoukoliv myš bez ohledu na to zda je certifikována pro W10 nebo W95 … jsou to velmi jednoduchá zařízení, která se prakticky od počátku z pohledu ovladačů moc nemění.

jáára

Nesmíš. Fungovat to bude, ale Jobs bude v hrobě rotovat.