lukas.lukas

Můžu sprejovat ve sklepě ? nemyslím vandalismus, ale jde mi o ten smrad, jestli to nevadí…

Potřebuji si nastříkat sprejem díly k motocyklu, a nevím jestli se to ve sklepě panelového domu může..
Díky.
Doplňuji:
Už nemáme domovníka.. ted jsme družstevní…

Nejlepší odpověď
brillant

Myslím že ne z důvodu požární bezpečnosti, většinou to zakazuje požární řád pro daný objekt a bývá to i ve stanovách družstva.

Další odpovědi
anonym

Panelový dům by měl mít nějaký řád kde se to dočtete a pokud ne, tak má majitele, firmu či zastupitele které vám tyto otázky zodpoví.
Doplňuji:
Myslím že pokud nic nezašpiníte tak by problém být nemusel ;)

honza19hk

můžeš v domovním řádě o tom není ani zmínka.Ovšem je z toho smrad,takže bys měl otevřít okna a zavřít dveře na chodbu.Aby to nebylo cejtit pak ve vejtahách,na schodišti atd…
Taky to tak dělám.Nebo potom otevřít okna a také oboje vchodové dveře(přední,zadní) a udělat průvan aby to vyprchalo.

Michal Kole

Tam spíš bude problém v tom, že se můžeš otrávit plyny, pokud nemáš okno.

Podle mě pokud neničíš společné prostory, neděláš tím nadměrný kravál, tak ti „domovník“ do toho nemá co kecat.

To je jako, kdyby ti zakazoval pouštět si televizi.