Avatar uživatele
Rokio

Můžu skončit ve vězení za ukradenou tabulku čokolády?

Já mám totiž hrozně rád sladké. Je škoda v hodnotě pár desítek korun něco tak závažného, že bych za to mohl jít basy?

Zajímavá 0 před 1113 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Pokud prokážeš, že zblajznutí tabulky čokolády tebou přímo v krámu bylo nutný ze zdravotních důvodů, můžeš se z toho vylízat. Téměř vždy však později dojde NA ÚHRADU! (;

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Tak určitě do týdne očekávej že k tobě vtrhne zásahová jednotka a pomocí beranidla tě odvedou v řetězech. Ne nic se samozřejmě nestane jedná se pouze o přestupek(pokud stála čokoláda do 500 kč nebo tak nějak).A jinak jak píše zjentek pokud to budou nějak řešit tak když řekneš že ti bylo tak špatně z hladu že si musel sníst okamžitě čokoládu tak si myslím že to bude také v pořádku.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

A mně se líbí některá prodavačka a nemohu ji oslovit, políbit, ba ani dotknout se jí atd. To, že něco chceš a vezmeš si to, se neposuzuje podle hodnoty. Přečti si Ubožáky. Hlavní hrdina Jean Valjean byl odsouzen mnohaletému trestu na galejích jen proto, že ukradl chleba pro své děti, aby se mohly najíst. Takže čokoláda nepatří mezi potraviny, bez kterých by člověk nemohl být. No a když už tady byl ten trest s tím chlebem, tak účinný, protože Jean Valjean se stal starostou, tak já bych to viděl na 30 let a to jsem mírný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na to, že se tu stále chlubíš jak jsi „v balíku“, je to trapné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek