mikee.nikee

Můžu si v Google chrome v oblíbených záložkách vytvořit nějaké složky pro „snažší orientaci“ ?

V Google chrome mám v oblíbených záložkách strašně moc stránek a chtěl bych si tam vytvořit nějaké složky, aby jsem se tam lépe orientoval. Jde to nějak ?

PS: Myslím ve správci oblíbených záložek.

Odpovědi
bolak

Jasně, jde to buď ve správci záložek (klikni na ty 3 vodorovný čárky vpravo nahoře pod křížkem, zvol ZÁLOŽKY, pak SPRÁVCE ZÁLOŽEK) tak že klikneš někam dolů, pod záložky a dáš PŘIDAT SLOŽKU.

A nebo to jde i během přidávání záložky (CTRL+D), akorát namísto OSTATNÍ ZÁLOŽKY dáš UPRAVIT, a pak klikneš dole vlevo na NOVÁ SLOŽKA.