Svobodny

Můžu si stáhnout do telefonu Poznámkový blok?

Nejlepší odpověď
Arne1

Pokud si chceš dělat poznámky, tak v Androidu bývá apka „Keep“. Pokud chceš editovat textové soubory, tak ti vyhoví editor zabudovaný v souborových managerech (FAR, Total commander a další)

Další odpovědi
agentpv

spíš nějak ho nějak nacpat dovnitř, ale jak do něho budete psát, když tam máte z jedné strany obrazovku a z druhé kryt?

Edison

Kolega to vyřešil papírovou malířskou páskou. Jsem mu při nějaký příležitosti řekl, aby si to napsal do mobilu a měl ji poruce. Tak si ji nalepil na zadní stranu a napsal si na ni propiskou poznámku.

nyjono

každý z mých novějsších telefonů měl v nabídce i některou formu poznámek.
Prolistuj důkladně nabídku.

anonym

Třeba Writer Plus https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=co­.easy4u.writer&hl=cs
… bez namáčení a BEZ REKLAM