famen9

Můžu si škrábat strie?

Dnes ráno mě strašně svěděli strie, tak jsem nemohl odolat a poškrábal jsem se, teď tam mám takové pupínky které sice nesvědí, ale na ruce se mi taky udělal pupínek a to tam strie nemám, myslíte, že to má nějakou souvislost?

Odpovědi
gecco

Nejspíš se ti projevila alergie a nebo nějaké ´pupínkovaté´ onemocnění…
Pokud do pupínky pondělka nezmizí, zajdi si k doktorovi – a do té doby si je, pokud to vydržíš, neškrábej…
😉

arachis

A kde jsou? Já se občas poškrábu na nohou i na rukou a když je to v zimě, a měla jsem obojí prochladlé, tak mi ty pupínky naskáčou taky.

famen9

Jo moc děkuju, zkusím t vydržet :)

gecco

Nemáš zač…
😉

famen9

Děkuju moc, strie už nemám