Dismas

Můžu se v 17 přihlásit na Universitu 3. věku?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud bys měl 17 a byl jsi v v invalidním důchodu, tak by ses mohl přihlásit. Jelikož je ti asi více než 55 let, tak se přihlásit můžeš. 🙂
„Je určena zejména občanům v seniorském věku (obecně jde o osoby starší 55 let). Výjimku tvoří občané v invalidním důchodu, kteří se mohou stát posluchači U3V bez ohledu na věkovou hranici.“
http://www.ff­.cuni.cz/studi­um/dalsi-vzdelavani/uni­verzita-tretiho-veku/

Další odpovědi
anonym

Nemůžeš, tam jsou podmínky jiné, než si myslíš! Přečti si je!