bolak

Můžu přijít k soudu normálně v tričku a v kraťasech?

Doplňuji:
Jaktože pohrdání soudem? To je někde napsaný co přesně mám mít na sobě? Co když nemám doma ty elasťáky nebo jak se tomu říká? A co když přijdu normálně v kraťasech a tričku vod antuky ale vezmu si k tomu kravatu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Urěitě. Pod talárem to nebude vidět.

Další odpovědi
beer

Jasně, můžeš. A ješte tam běž bosej ))
Doplňuji:
Ale vážně:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Poh­rd%C3%A1n%C3%AD_sou­dem

Michal Kole

No to tričko, pokud je jednobarevné by se dalo snést, ale kraťasy už mi připadají trochu extrémnně, myslím, že světlé jednobarevné plátěné kalhoty by mohli stačit, aby nebyla ohrožena důstojnost soudu,

mosoj

To máš jedno, stejně dostaneš potom pruhované pyžamo !

Drap

Můžeš, ale nejvhodnější to zrovnaneni. Záleží také na tom, v jaké pozici k soudu jdeš. Jestli jako obžalovaný, tak ti ještě něco přičtou, aby jsi si mohl za katrem vydělat na dlouhé kalhoty.
Kdybych byl soudcem, okamžitě dostaneš pokutu za pohrdání soudem.

Lakeysha

Jestli půjdeš k soudu v trenkách, tak ti fakt asi nejde o úspěch při procesu. A nebo jsi totální blbec.

arygnoc

napred som si prečítal otázku, skonštatoval, že tázateľ …

a potom som si všimol, že to je od bolaka, takže nič.

anonym

K soudu stačí plavky a cukle.

anonym

Pravdu má klubru. K budově soudu cokoliv. Na soud bych šla řádně oblečena.

Robert_PM

Koukám kolega Drap by sekl pořádkovku:-). Pěkné, pěkné.

bolak

Lakyesha: Proč? Přece existuje nějaká spravedlnost ne? Přece nemůžou člověka odsoudit jenom proto že má odhalená kolena, nebo jo? Chceš říct že během líčení nejde o důkazy, ale o to jak je kdo oblečenej?

bolak

dudu: tomu nerozumím