Avatar uživatele
Sameotazky

Můžu poslouchat ruskou hudbu?

Baví mě ruskojazycny rap, ale vzhledem k událostem aktuální doby nevím, jestli je vhodné takovou hudbu poslouchat na veřejnosti. Myslím tím hlavne v autě. Mám starší vůz bez klima, takze otevrena okýnka a pokud jsem v zácpě, nebo někde u obchodu atd, kde je slyšet co poslouchám, raději preladim na něco jiného. Co byste si mysleli vy, slyšet ruskou hudbu z mého auta?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Ano

Nikomu nic není do toho, co si posloucháš. Omezovat se kvůli joudům je zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Ano

Tebe zajímá, co si ostatní myslí? Nebo Ti na tom záleží? Pak to neposlouchej – jednoduché. V opačném případě snad není problém, ne?

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano

Je to v pořádku. Zakázané to není a není to v rozporu ani s dobrými mravy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ano

Taky v autě posluchám ruskou muziku a neřeším to.
V Tvém připadě by mě spíš rozčiloval ten rap😆

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne

Chybí možnost" nevím". Já NEVÍM!

Filip, podle mýho jsi otázku nepochopil správně. Třeba tazateli nejde o to, co si o něm budou myslet ostatní, ale má například strach, aby mu náš demokratický systém nějak výrazně neomezil, případně přímo nepoškodil život. Což se zde bezpochyby nabízí! Nikdy, NIKDY nezapomeňme, že „za kovida“ nám v Globusu NEPRODALI JÍDLO S SEBOU (!!!), když jsme nebyli tečkováni a měli jsme hlad. A to jde prosím o soukromý řetězec s potravinami! ); ); );

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano

V Praze normálka. Ono je zde úplně NORMÁLNÍ, že na veřejnosti slyšíš většinou rušinu/ukrajinštinu (což je podle mě totéž, prašť jako uhoď). Kdepak češtinu veřejně slyšet, to už začíná být VZÁCNOST. ;) :D :D

Jen bych doplnil Její Excelenci velvyslankyni PEKLA led ohledně rusobijce. Se divím, že se mu z toho v kalhotách neobjevil tRUS! (Možná to před námi TAJÍ? ;) :D :D)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Ne

Nedráždil bych panstvo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ne

ruskojazyčný rap je určitě šílenost, poslouchej něco jiného

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

Len pritom nedráždite našeho miestneho „rusobijca“, ktorý ráno vstáva s myšlienkou na Rusko, celý deň myslí na Rusko a v noci sa mu snívajú sny o Rusku.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Striktně není zakázána ani https://archi­ve.org/detail­s/vid20181212wa0002 , jen riskuješ paragraf za propagaci nacismu. A v NAŠEM dem(ent)okratickém soudnictví HÁDEJ jak dopadneš? ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

Zjentek, u mě v autě běžně hraje „Volga, Volga“, nebo „O Deutschland hoch in Ehren“, nebo „Das Lied der Deutschen“, nebo „Bozhe, tsarya khrani“, nebo třeba „Das Lied der Deutschen“. Nikdo Tě nemůže omezovat v čemkoli, co není zákonem zakázáno.

Avatar uživatele
Sameotazky

Zakazane to není, ale ani nechci dostat, nebo aby mi nekdo obešel s klíčem auto. Asi je to kravina, nez zakázali hudbu ruskych interpretů verejne hrát na Ukrajine, tak me to ani nenapadlo, jelikož to ani nijak nesouvisí.

Avatar uživatele
Filip84

Tak se nauč žít bez strachu, Jednoduché. Strach racionální není.

Nový příspěvek