Sameotazky

Můžu poslouchat ruskou hudbu?

Baví mě ruskojazycny rap, ale vzhledem k událostem aktuální doby nevím, jestli je vhodné takovou hudbu poslouchat na veřejnosti. Myslím tím hlavne v autě. Mám starší vůz bez klima, takze otevrena okýnka a pokud jsem v zácpě, nebo někde u obchodu atd, kde je slyšet co poslouchám, raději preladim na něco jiného. Co byste si mysleli vy, slyšet ruskou hudbu z mého auta?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano

Nikomu nic není do toho, co si posloucháš. Omezovat se kvůli joudům je zbytečné.

Další odpovědi
Filip84

Ano

Tebe zajímá, co si ostatní myslí? Nebo Ti na tom záleží? Pak to neposlouchej – jednoduché. V opačném případě snad není problém, ne?

Rokio

Ano

Je to v pořádku. Zakázané to není a není to v rozporu ani s dobrými mravy.

Rocker

Ano

Taky v autě posluchám ruskou muziku a neřeším to.
V Tvém připadě by mě spíš rozčiloval ten rap😆

zjentek

Ne

Chybí možnost" nevím". Já NEVÍM!

Filip, podle mýho jsi otázku nepochopil správně. Třeba tazateli nejde o to, co si o něm budou myslet ostatní, ale má například strach, aby mu náš demokratický systém nějak výrazně neomezil, případně přímo nepoškodil život. Což se zde bezpochyby nabízí! Nikdy, NIKDY nezapomeňme, že „za kovida“ nám v Globusu NEPRODALI JÍDLO S SEBOU (!!!), když jsme nebyli tečkováni a měli jsme hlad. A to jde prosím o soukromý řetězec s potravinami! ); ); );

aliendrone

Ano

V Praze normálka. Ono je zde úplně NORMÁLNÍ, že na veřejnosti slyšíš většinou rušinu/ukrajinštinu (což je podle mě totéž, prašť jako uhoď). Kdepak češtinu veřejně slyšet, to už začíná být VZÁCNOST. ;) :D :D

Jen bych doplnil Její Excelenci velvyslankyni PEKLA led ohledně rusobijce. Se divím, že se mu z toho v kalhotách neobjevil tRUS! (Možná to před námi TAJÍ? ;) :D :D)

Kryšpín

Ne

Nedráždil bych panstvo

Arne1

Ne

ruskojazyčný rap je určitě šílenost, poslouchej něco jiného

led

Ano

Len pritom nedráždite našeho miestneho „rusobijca“, ktorý ráno vstáva s myšlienkou na Rusko, celý deň myslí na Rusko a v noci sa mu snívajú sny o Rusku.

aliendrone

Filip84>>> Striktně není zakázána ani https://archi­ve.org/detail­s/vid20181212wa0002 , jen riskuješ paragraf za propagaci nacismu. A v NAŠEM dem(ent)okratickém soudnictví HÁDEJ jak dopadneš? ;) :D :D

Filip84

Zjentek, u mě v autě běžně hraje „Volga, Volga“, nebo „O Deutschland hoch in Ehren“, nebo „Das Lied der Deutschen“, nebo „Bozhe, tsarya khrani“, nebo třeba „Das Lied der Deutschen“. Nikdo Tě nemůže omezovat v čemkoli, co není zákonem zakázáno.

Sameotazky

Zakazane to není, ale ani nechci dostat, nebo aby mi nekdo obešel s klíčem auto. Asi je to kravina, nez zakázali hudbu ruskych interpretů verejne hrát na Ukrajine, tak me to ani nenapadlo, jelikož to ani nijak nesouvisí.

Filip84

Tak se nauč žít bez strachu, Jednoduché. Strach racionální není.