sofi

Můžu po dobu registrace na ÚP (bez vyplácení podpory)chodit na brigádu?

Odpovědi
fablen

ano, můžete pokud si nevyděláte více než Kč 4.000 hrubého za měsíc (každý měsíc budete úřadu práce dokládat potvrzení). Zaměstnavatel s Vámi uzavře dohodu o provedení práce.

anonym

já si osobně myslím, že jako fyzická osoba nění povinen prokazovat, jestli někde pracuje jako brigádník. Jestli ano tak bych uvedl takovou částku která stanovila hranice zbytek se dá obhájit jako benefity, či bonus atd…