ondra07

Můžu někde získat půjčku, nemám-li dluhy a mám příjem 25–30 tisíc měsíčně, ale ne na HPP?

Myslíte, že mi někde dají půjčku nebo doporučíte nějakou nebankovní?
Nemám žádné závazky, nejsem v registru ani nic. Mám příjem 25–30 čistého měsíčně, ale nemám to na HPP. Takže můžu doložit pouze bank výpisy..

Mám tedy šanci někde získat půjčku? Půjčku chci na podnikání s jistými výnosy.. třeba jen do 100 tisíc Kč.
Díky za normální odpovědi. Jde tady o čas, můžu si na ni vydělat, ale to by trvalo třeba půl roku a to čekat nechci !

Odpovědi
Hlada

Zkus aukce půjček P2P.
Bez doložení příjmů jsou ale úroky dost vysoké, pokud vůbec někdo na to přistoupí. Doporučuju sehnat ručitele nebo ručit nemovitostí.

Příjem mimo HPP je možné doložit daňovým přiznáním.

anonym

zkuste ZONKY.CZ na tohle mají docela dobrý P2P, pokud tam popíšete svou situaci dostatečně dojemně a vyvoláte dojem že rozhodně nebudete mít problém splácet, máte velmi vysokou šanci, přitom úroky tam bývají výhodnější než v bankách.