Milan3001

Můžu nahradit vepřovou kůži do tlačenky nožičkami?

Jedná se o tlačenku, do které patří jen vepřová plec, vývar, kůže a koření

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Pokud uvaříš v malém množství vody nožičky, tak vývar je jedinečný do tlačenky, a pokud uvařené nožičky obereš, můžeš je nakrájet na kousky nebo pomlít a přidat k masu.

Další odpovědi
Drap

Je jedno zda jde o kůži, či nožičky. Důležitou surovinou je právě získání kolagenového vývaru, který to drží pohromadě. Stejně tak dobře by šly použít i vepřové uši.