petulinek 26

můžu mít alergii na světlo? když vylezu ven na světlo pálí mě oči a skoro nic nevidím děkuji

ale když jsem doma je to o trošku lepší,nejlépe vidím když je přítmý

Nejlepší odpověď
mirlin

To znám a prožil jsem si to / je to něco jako zánět spojivek / ,bolí to a po ránu máš totálně zalepené oči.
K lékaři NEODKLADNĚ – /optal-a na zalepené oči meduňku.

Další odpovědi
Lucijej

to není alergie, ale světloplachost

Zdroj: http://prizna­ky.vitalion.cz/sve­tloplachost/

kick882

zánět spojivek?… Alergie na slun. svit se jeví jinak… Má to jiné symptomy… To bys měl problémy s kůži… ;)…

AndyT

Nejsem si jist, ale nemá něco podobného Bono Vox? Kvůli tomu myslím nosí sluneční brýle