pájulinka

můžu mít 4 dny po operaci slepého střeva sex?Jsem po laparoskopii,občas to zabolí,ale jinak normálka.Vrátí se mi apetit?

Doplňuji:
sex byl a chuť na něj taky.Mám jiný problém.Je mi to trapné…ale nejde mi,si to vychutnat tak jako kdykoli předtím.Nebo prostě od tý doby,co jsem doma z nemocnice a co jsme se s přítelem milovali jsem ještě neměla orgasmus jako kdykoli předtím.Vždy při milování s přítelem jsem dosáhla orgasmu a ještě den před hospitalizací a teď jako by mi to nešlo..někdo říkal,že to je tím,že jsem čerstvě po operaci bo co a že mám ochablí svalstvo a tím pádem to zatím nejde ,tak jak to bylo předtím.Že to prý přijde ,ale že musím brát že to zatím nebude teď hned,že musím vydržet.Myslíte ,že to je opravdu tím?Moc se kvůli tomu trápím.

Nejlepší odpověď
venkovan

Můžeš, ale jedině po řádném testu. A to naštípej dříví, pomož lidem s kopání stružek aby se jim voda nevalila do domů, na zahrady, a podobně. Když stehy neprasknou, rána neotevře, tak se můžeš vrhnout na jakýkoliv sex, včetně bílého.
Doplňuji:
Nejsem odborník, ale hledal bych příčinu víc v psychice. Takže klídek, dát tomu volný průběh a nemyslet si, že každý den musí být svátek. Zejména vize obav, že nedojdu k úspěchu je skoro základem úspěchu, že ke svému cíli nedojdu. Třeba bude taky muset partner lecos změnit aby jte se ke svému cíli dostala.
A když ne, tak zajít k lékaři. Žensklý lékaž´ř by měl vědět ke kterému.
Zatím bych vsadil víc na tu pohodu a odbourání očekávajícíh myšlenek.

Další odpovědi
dudu

Věřte, že časem všechny zmíněné problémy pominou. Manžel naší známé si také hned poté, co ho přivezla sanitka s nohou v sádře, musel vyzkoušet sexování. Vše proběhlo hladce až na skutečnost, že nevyčkali než ovin zatvrdne a v důsledku toho úlomky ze sádry zaneřádily celé „středisko vrcholového sportu“. Pomohl a opakovaně provedený velký úklid.

zhuzupets

Budeš asi natolik inteligentní, že nás touhle otázkou jen zkoušíš že?Sex můžeš mít kdykoli,když si troufneš. Operace slepého střeva nemá ze ztrátou apetitu žádnou spojitost, bude asi chyba někde jinde 🙂

hanulka11

Já myslím ,když si uvaříš něco dobrého…apetit se ti vrátí...........