Avatar uživatele
zjentek

Můžu chovat hlubokou citovou vazbu k plyšovému zvířátku, tedy chovat se k němu jako k živému? Mohou mi v tom bránit?

Mohou mi v tom činné státní orgány bránit? A může mně v tom vůbec někdo bránit?

„Venčím tady psa, nedělám nic nezákonného,“ vyprávěl ve středu po desáté hodině mladík strážníkům, kteří dorazili na místo i s reportéry České televize.>>> https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_gQ_Q/5pgBF3­.jpeg?fl=cro,0,1,631,354­%7Cres,722,,1%7Cweb­p,75

Přece mohu být třeba opuštěný, atd. …nebo nemohu? Nebo to někteří nechápou? Chápou jinak?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpovím jen na hlavní otázku. Je to normální a znak výjimečných lidí. Vezmi si takového vojína Radara z MAS*H 4077. Spal jedině se svým plyšovým medvídkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Můžeš se k němu chovat jako k živému, ale pokud nečurá a nekaká, tak se s ním mazli doma. 🙂
„Je to taková umělecká recese“, tvrdil onen mladík a policie mu jen domluvila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jako Kepler se v tom (RADĚJI!) nebudu moc probírat. Ale pokud aspiruješ na titul „Prajzský MISTER BEAN“, klidně. Proti gustu žádný dišputát. Ale BACHA! jestli to bude Teddy bear, tak si dej pozor, aby tě nepotkalo něco podobného (btw tato scéna ze spermabanky je asi nejnechutnější filmová scéna vůbec)! > https://youtu­.be/ER6BpmtBLkk?t=58

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

To venčenie, neviem, ale citová väzba k plyšovým zvieratkám, videl, a zažil som to u mojej dcérky. Mala od útleho detstva leva, (plyšového, asi 30cm veľkého), kde sa pohla, tam ho nosila so sebou, a to celé roky. Ten už bol aj zodraty, jedna labka už odpadavala, ale nedala by ho ani za stovky nových hračiek, nezradila ho,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je vidět, že nemáš co dělat, jinak bys nevymýšlel hlouposti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Aliene, už jsem se skoro BÁL, že bys mně na takový dotaz snad neodpověděl (???) a byl jsem z toho chviličku smutný. Skoro jako bych přišel o Teddíka… Ale nakonec – jupííí, … hali beli – dobrou! (;

před 1244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

D; D; D; D; D; D; D; D; Ha ha ha ha ha HaHaHa – ten link!!! (; D; D; To mě poser! Radši…

před 1244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Zjenteku prosím prozraď zda jsi někdy také při smyslech?

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Málokdy. Ale povede se, neboj nic.

Nakonec VŠICHNI budou chtít být jako já, být mnou.. Vidíš? Právě mám takovou chvilku.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A vůbec – místo řečí rovnou označ otázku hvězdičkou, vím, že právě tobě se otázka tuze líbí.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Elkon tvl netvař se furt tak přepracovaně, nebo ti praskne žilka už jen z toho!

před 1244 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek