petra15

Muzi,jsou pro vas eroticky atraktivni cernosky ?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Jo, ale ne ty české indiánské černošky :)

Další odpovědi
anonym

Barva není podstatná – po tmě každá … černá.
😉

arygnoc

určite nejaké mladé gazely.

ale taká Whoopi Goldberg má sexappeal nie v postave, nedá sa hovoriť o erotickej príťažlivosti – i keď je super..

takže platí to isté čo ženách bielych, žltých, červených, hnedých, modrých, …

zjentek

záleží na rase, tam je to jak u psů- někteří maj černý a jiní růžový pysky ..a taky si podle toho vybíráš :o
Doplňuji:
..a čumáček, samozřejmě :o

Drap

Ani ne. A měly by ?

lukas.zmizik

možná občas ano, ale takové černošky jsou zvyklé na něco jiného…tam v Africe zřejmě pánBuh na některých místech více přidal toho štěstíčka…

Questman

Ne.
Bělošky, asiatky i latiny ale černošky (jako fakt černé, ne hnědé) ne.
Zvláštní je, že latiny mám rád ale cigánky už ne.
Jako rasista si nepřipadám, jen mě prostě přitahují, jak to říct tak nějak kulantně, světlejší motivy? :D

Shady

některé jo 🙂

Rocker

Některé mladé nevypadají špatně,ale zatím jsem žádnou nepoznal tak nějak osobněji,takže nemůžu posoudit.

xtradesman

To fakt záleží na konkrétním typu. Ale většinou NE. Je ale spousta krásných míšenek atp.. Z toho pohledu moc nechápu, proč blondýnky tady koukají na přičmoudlé jižany, Araby apod. jasně, že odlišná DNA, hodně velká dálka, hodně malá šance, že budu mít debilní děti, protože jsme skrytí příbuzní, ale třeba v Praze je milion lidí, tak co jako? 🙂

petra15

Princess je ted velice smutna, byla mi prave smazana otazka,jestli mate muzi radi pri soulozeni divani do oci,nevim proc to bylo smazano…

petra15

Tak ted se to uz zase objevilo…super…

xtradesman

ano, máme rádi, když je tam to souznění… a poznáme lépe, když to na Vás jde a jak se Vám to líbí…