Kepler

Muži, jaké máte (pokud máte) zkušenosti s podpůrnými přípravky pro erekci?

Nemyslím tím Viagru na předpis.

Odpovědi
Cvrčák

Tohle Vás napadá v 5 hodin ráno? Žádné.

Arne1

Chtělo by to důkladnou rešerši a prozkoušení všech těch přípravků. Což při jejich ceně není zrovna jednoduché. Přitom fungující Viagra (generikum) je za zlomek ceny.

Rokio

Podprůrné přípravky na erekci nepoužívám. Erekce dosáhnu snadno, protože jsem mladý. V poslední době ráno docela často mívám ranní erekci.

aliendrone

V zásadě funguje JEN Viagra a její generika, která jsou o DOST levnější jak píše Arne1. Nemám je sice odzkoušené na rozdíl od modrého zázraku, ale známý to nedávno tvrdil na kuželkách a nemám důvod mu nevěřit. :)

BTW – všimli jste si lidi (hlavně ŽENY), jakou „tyč pro vztyčení stanu“ si Kepler vybral? Leckdo by se spokojil s násadou od smetáku a ještě by mu to připadalo přehnané. Už chápete jeho NEBEZPEČNOST!? HADONOŠ jeden! ;) :D :D

malinak812

No, jediné co jsem zkoušel je právě viagra a moje zkušenosti s ní jsou velmi pozitivní. Pár měsíců zpět jsem právě měl problém s tím, aby se mi postavil a rozhodl jsem se to řešit právě tímto způsobem. Objednal jsem si ji tedy z https://www.ka­magralove.net a docela jsem koukal. Zabralo to až překvapivě rychle, to jsem sám nečekal.