Radomír.cz

Muži, co si kupujete: trenýrky, nebo slipy?

Oblečení – pohlavní

Nejlepší odpověď
ahold

Proč nečteš našeptávač?
Ta otázka tady už byla.

Další odpovědi
www

Jenom ne slipy!
Trencle, nebo ať se to jim alespoň podobá 😁
Doplňuji:
Materiál: bavlna

vaclavka222

Co je to pohlavní oblečení? Přestaneš tu spamovat s prominutím debilními otázkami?
trenýrky.. nechápu jak někdo může nosit slipy..

Drap

Boxerky

nikole

Vím, že je tu „muži“, ale odpovím za přítele 😁 → Trenýrky 🙂

anonym

Jelikož jsem muž a staršího data narození, tak stále trenýrky.Protože jsou vzdušné a neutiskují.A hlav­ně, mé spermie byli stále aktivní a ne jako ze slipů, líné.

marcoo

Trenky – boxerky

quentos

skoro třicet let ve slipech se tělu přestávalo líbit, tak jsem přešel na kompromis – trenkoslipy. Trenky jako takové jsou houby ochrana, intimní partie z nich lezou.

koreg

Boxerky, ty jsou snad nejlepší! Ale jen, pokud se jedná o pánské boxerky 3PACK Basic kolekci Calvin Klein https://www.tre­nyrkarna.cz/44-panske-boxerky. U těchto se Vám nohavice rulovat nebudou. Navíc jsou velice příjemné na nošení, protože vytkaná guma je příjemná, mají delší nohavičky a nižší sed.